Artex logo

Výstavnictví

Výstavy

Pro realizaci výstavních prostor používáme zpravidla systém OCTANORM. Jde o nejčastěji používaný výstavní systém. Jde o osvědčený způsob, jak prezentovat firmu. Citlivým přístupem při navrhování expozice lze vytvořit expozici, která bude prezentovat Vaši firmu i produkty s vysokým standardem. Výraznou výhodou této varianty je cena, nevýhodou bývají konstrukční možnosti těchto systémů. Použití Octanormu či podobných systémů je ideální pro menší a středně velké expozice.

Další možností je atypicky řešená expozice. Nabízí výrazné odlišení od expozic z tradičních konstrukčních systémů a tím i lepší zviditelnění dané firmy a jejích produktů. Atypickou expozici volí zákazníci s nejvyššími nároky na podobu i funkčnost expozice. Nevýhodou atypicky řešené expozice je její vyšší cena oproti ostatním typům expozic, vyjma expozice patrové. Chcete-li však prezentovat Vaši firmu na nejvyšší úrovni před konkurencí a potencionálními zákazníky, je právě tato varianta pro Vás správnou volbou.

Kombinací klasických výstavních systémů jako je Octanorm s atypickými prvky lze dosáhnout velmi zajímavých řešení prezentace Vaši firmy a produktů. Takováto expozice se již do určité míry zvýrazní, zviditelní a odliší od ostatních expozic vytvořených pouze ze systému, a to za příznivou cenu. Tuto variantu volí zákazníci, kteří chtějí víc než pouhý stánek.

Pro naše zákazníky máme v nabídce i další konstrukční systémy (SYMA ORBIT). Zde se jedná o systémy, ze kterých lze vytvořit expozice, které směle konkurují atypickým a v některých ohledech je i předčí. Výborně se tyto systémy hodí pro vytváření expozic patrových a vyšších (6 - 7 m). Požadujete-li patrovou expozici nebo chcete-li upoutat její výškou, je tato varianta pro Vás tím správným řešením.

Rádi Vám zpracuje architektonickou studii nebo 3D vizualizaci vaší veletržní expozice, interiéru, nebo vizualizaci výrobku.

Grafické panely a atypické expozice Vám můžeme uchovat pro další použití v našich skladových prostorech.

 

Martin Holič - Artex, Praha 8, mail: artex@artexexpo.com